Víkendové ferraty

O čem to je

Odjezd do Rakouska v sobotu ráno, spaní v kempu, návrat v neděli večer. Každý den jedna ferrata, proloženo koupaním v jezerech. Vybavení pro vás mám. A také malé překvápko.

Ideální víkend, pokud nechcete sedět na zadku. Vybavení na lezení pro vás mám. Vy potřebujete stan, spacák, rukavice vhodné na ferraty a adekvátní oblečenní dle počasí. Boty stačí obyčejné sportovní, nebo turistické. Pokud chcete investovat, můžete si koupit boty přímo na ferraty. Na místo vás odvezu a celé akce se aktivně účastním.
Nejsem certifikovaný horský vůdce a nenesu za vás odpovědnost. Organizuji tyto víkendy a nechám si platit za cestu a půjčení vybavení. Ano, ukáži vám jak výbavu používat, dám tipy jak lézt a celou dobu jsem s vámi, ale je na vašem zvážení, zda vyrazíte do hor s člověkem bez oficiálního papíru.

Via ferrata obtížnosti

Na ferraty jezdíme několikrát za sezónu a mícháme různé obtížnosti. Vybírám hezké, zábavné a lezecky zajímavé ferraty.
V každé vypsané události se dozvíte o jakou obtížnost se jedná a komu ji doporučuji. Pokud jste sportovně založení, měli byste být relativně v pohodě až do klasifikace C/D – D. Je to ovšem individuální, protože je ve hře mnoho proměnných. Velmi rád s vámi zkonzultuji všechna pro i proti, ale rozhodnout se musíte sami za sebe. Pokud si nejste jistí, napište mi.

3,570 Kč

Termíny pro rok 2020

termíny
via ferrata

Začátečníci 23.5.2020

Dvě super zábavné a krásné ferraty klasifikace C.

Pokročilí 11.7.2020

Tady vystoupáme na vrchol po cestách klasifikace C/D – D. Parádní cesty s mnoha atrakcemi.

Začátečníci 18.7.2020

Dvě super zábavné a krásné ferraty klasifikace C.

hromosquad
1.8.2020

Na zoubek se podíváme superferratě Intersport a k ní si cvičně vylezeme něco menšího. Odvahu s sebou, přátelé.

Začátečníci 29.8.2020

Dvě super zábavné a krásné ferraty klasifikace C.

Již brzy
??.9.2020

V září plánuji ještě HROMOSQUAD ferraty, tedy nejtěžší v mé nabídce. Cesty klasifikace D – F.

Mírně pokročilí
26.9.2020

A budou také ještě jedny ferraty mírně pokročilé obtížnosti. Těmi slavnostně uzavřeme sezónu 2020.

Co o ferratách se mnou

Říkají ostatní

Kdo se bojí, nesmí do lesa! Ale na ferraty s Levent.cz se bát nikdo nemusí ☝️. Já se bála hodně… A zbytečně. Byl to úžasný intenzivní víkend plný pohybu, smíchu a pohody v bezva partě! Rozhodně doporučuju, Honza to umí 👍.

Veronika Platkevičová

Víkend na ferratách měl jednu vadu na kráse – utekl hrozně rychle. A super víkendy by tohle prostě dělat neměly! Na začátku jsem se hrozně bála, že někde spadnu, zaseknu se, nebo si třeba zlomim nehet, že jo… Ale nic z toho se nestalo a navíc nás Honza všechny chválil a kdo by nebyl rád pochválenej? 😉 Ferraty byly (až na pár úseků) krásný, užili jsme si spoustu legrace, vyměnili si recepty na dýňovou polévku, navštívili rakouskou mini zoo, dokonce došlo i na cukrárnu, … A tohle všechno se super partou lidí 😘 No prostě toho bylo mnohem víc, než Honza sliboval, a bylo to fakt fajn 🙂

Hanka Lenčová

Báječný víkend na ferratách v Rakousku s Levent.cz jsem si neuvěřitelně užila od začátku až do konce! 🙂 Děkuji Honzovi, za organizaci, za pozitivní a trpělivý přístup a hlavně opakované ujištění, že to zvládnu – a nekecal, zvládla jsem výstup na ferraty – tedy něco, čemu bych dřív nevěřila! Skvělá parta, nádherné výhledy, aktivní relax – víc takových výletů prosím ❤

Fili Pa

dotazy?

[email protected] | 605 816 948