Skupiny pro ženy

Trénink skutečně psaný pro ženy

Trénink dvakrát v týdnu, který si klade za cíl tvarovat křivky a zlepšovat atleticitu. Zkrátka a dobře budete mít super zadek a kondici.

Žádná velká věda, pár věcí, co funguje, rozumně poskládaných do sebe. Silový trénink je vhodný pro obě pohlaví. Ale neměl by se zákonitě shodovat. Ve skupinách pro ženy se soustředíme na dámské partie a preference.
Skupiny jsou maximálně tříčlenné, takže máte mou plnou pozornost a navíc i motivatici v partě. Win win.

Jak to probíhá

Cvičíme v privátních prostorách na Floře. Před prvním tréninkem spolu probereme potřebné detaily o vás i o tréninku. Proběhne měření na InBody a focení. Na základě toho všeho upravuji strukturu tréninku tak, aby co nejlépe sedla na vás. Cvičíte sice ve skupině, ale trénink nemusíte mít vždy shodný. Po prvním měsící zkontrolujeme výsledky a jedeme dál.

3000 Kč / měsíc

trénink pro ženy

zacíleno na ty
správné partie.

Dámy sdílejí

zkušenosti se skupinou

Krom toho, že Honza dělá skvostné masáže, umí se postarat i o partu holek při cvičení. Je fajn cvičit v klidu a soukromí s lidmi, se kterými si sedíme. Viděla jsem výsledky během prvního měsíce a že je při cvičení sranda nemusím u Honzy asi ani zmiňovat.

Doporučuji 🙂

Zuzana

Od té doby, co s tebou cvičím, tak se cítím mnohem více žensky a hlavně mám ráda svoje tělo. Než jsem tě poznala, tak jsem v tom celkem plavala, pořád se schovávala ve volném oblečení, jedla blbě, a i když jsem měla už několik let cvičení za sebou, nemohla jsem najít tu správnou cestu a nic pořádně nefungovalo. To se ale změnilo jak se speachless programem, tak i s dalším navazujícím cvičením. Do fitka jsem začala chodit zase ráda a pocity, že musím za každou cenu zhubnout vystřídalo nadšení a zjistila jsem, jak mě to vlastně strašně baví a naplňuje. Najednou mě pro mě nebyla hlavní ta strašná touha, abych se konečně zbavila břicha, oblíkla menší velikost nebo měla o patnáct kilo méně, ale spíš se mi začalo líbit, že moje tělo skvěle funguje, je silné a zvládne mnohem víc, než předtím. Občas mě přepadly pocity, že je to vlastně nefér, že někteří to mají skoro zadarmo a já to mám fakt vydřené, ale na druhou stranu mě cvičit prostě baví a mám pořád nějakou motivaci, protože i když vím, že jsem ušla celkem velký kus cesty, tak pořád nejsem úplně spokojená (ale která ženská je, že:)). Možná jsi mě trošku naučil trpělivosti. Jsem typ, který chce vždycky všechno hned a trpělivost je pro mě často cizí slovo, ale ty jsi vždycky říkal, ať vydržím a přineslo to své ovoce. A rozhodně jsi mě naučil disciplíně. Ať už co se pravidelného pohybu týče, tak i jídla (mimochodem ta dieta byla fajn, shodila jsem asi 7 kg a objevila jsem pár receptů, které budu dělat i normálně.) Takže shrnuto podtrženo, jsem fakt ráda, že jsem tě mohla poznat, objevit tak krásy silového tréninku, ale hlavně díky, že jsi mě navedl na správnou cestu!

Aneta

S Honzu cvičím už od prvního Speachless programu a velmi mi to vyhovuje. Baví mě skladba i průběh tréninku a taky to, že se nám Honza fakt věnuje, poslouchá, co mu říkáme a snaží se upřímně pomoct, místo aby do nás kategoricky cpal trenérské poučky. To je pro mě osobně asi nejdůležitější. Navíc umí dát užitečné tipy do stravování a konec konců i do života. Cvičení v Levent vás posune.

Terka

chcete se přidat?

[email protected] | 605 816 948