Osobní trénink

o čem to je

Privátní prostory, privátní trenér, dokonce i hudbu vám můžu pustit na přání. Co je ale nejdůležitější, bude dostatek času na řešení každého detailu. Osobní trénink je luxus. Dopřejte si ho se mnou.

Čím déle tuhle práci dělám, tím více poslouchám, místo abych mluvil. Nečekám na pomlku ve vašem vyprávění, abych vás poučil o správných postupech stravování a ideálním tréninkovém programu. Místo toho se snažím pochopit kde přesně tkví to, co je potřeba otevřít, abych vám pomohl.

Během lekce jsem na vás 100% naladěn a dle potřeby se buďto zvedají těžké věci, nebo vás masíruji a rozhýbávám, případně řešíme psychiku anebo stravu, dech, meditace, bolesti, zranění…

jak to probíhá

Opustil jsem mechanické trénování třikrát v týdnu, kdy klient přijde, vypne hlavu a nechá si počítat opakování.

Místo toho lidi učím. Vídáme se méně často a spolupracujeme na vytyčených cílech.

Tento přístup přináší výsledky a hlavně schopnost se beze mě výhledově obejít.

Baví mě, když někoho zbavím bolestí, zlepším kvalitu života, podpořím zdraví a aktivní život. Baví mě se s každým novým klientem sám učit. Baví mě vidět výsledky a radost z nich.

Takto dělám svou práci a dělám jí rád. A vy to pocítíte.

1000 Kč / 1 lekce

Co se šušká

O cvičení se mnou

Honza – borec v červenejch teplákách, kterej je trenér, šéf cestovky a masér/fyzioterapeut v jedné osobě.
Jako šéfa cestovky jsem ho nezažil, takže to přenecháme na recenzování jiným a pojďme tedy na všechny ty ostatní dovednosti:
Trenér – U Honzy jsem dvakrát absolvoval tříměsíční intenzivní trénink. Už to samo o sobě o něčem svědčí, vídat někoho půl roku skoro každý ráno, to chce abyste se na takový setkání tešili.
A na Honzu se těšíš, protože je stále usměvavej, pozitivní a vobčas řekne i něco vtipnýho. Motivuje k výkonu, hlídá precizní provedení techniky, na věci kouká komplexně tak, aby se posilovalo a protahovalo tělo jako celek..
Dá se s ním pracovat na dlouhodobě udržitelné formě. Zároveň se o sebe nemusíte bát ani při intenzivním tréninku.

Pavel Hrdlička

K Honzovi chodím na soukromé tréninky, protože věřím tomu, co dělá a umí. Skrz silový trénink přes akrobacii (tu zatím teoreticky…) až po vyloženě drobné (a ve výsledku vážně podstatné) „nápravné“ cviky mi postupně dává dohromady to, na co ostatní trenéři během mých let u činek tak nějak kašlali – skolióza, špatné zapojování svalů při cvičení, úplně dementní držení těla apod.
Navíc tréninky s ním jsou pro mě vždycky taková příjemná, fyzicky-terapeutická hodinka, po které se cítím, že dokážu o dost víc, než jsem si kdy myslela. A to je pro mě momentálně to nejdůležitější.
Doporučuju všemi dvaceti a těším se až vyzkouším i nějaké výlety v rámci toho, co nabízí Levent.cz!

Leni Krsová

Chcete si maknout? Jedte s Honzou.
Chcete zazit kontrolovany sok z ledove vody? Jedte s Honzou!
Chcete se hybat a bavit? Jedte s Honzou.
Chcete zazit nudu? Zustante doma.
Vim, co pisu. 😉
Jan Vávra

začneme?

[email protected] | 605 816 948