Masáže a relaxace

o čem to je

Masáže jsou mou formou meditace, ať už je dávám, či příjimám. Během masáže máte mou plnou vědomou pozornost, což jistě pocítíte na vlastní kůži.

Dopřát si můžete masáže různého zaměření. Takřka okamžitě vás zbavím bolestí hlavy, krku, zad, loktů, kyčlí, kolen atd. Tedy pokud je problém svalový.  Posléze se zamyslíme nad příčinou a dám vám svá doporučení jak jí předcházet.

Co byste měli určitě vyzkoušet, je relaxační masáž. Nehledím příliš na čas a intuitivně vás vedu klidem a odpočinkem.

Jak to probíhá

Pokud jdete na relaxku, nejlepší je vyhradit si čas tak 2 hodiny. Sedneme si a promluvíme o tom, jak se cítíte. Naladím se na vás a poté přejdeme k masáži.
U sportovní či jiné masáže je průběh přímější. Podíváme se na to, co a proč vás bolí a já udělám vše proto, abych vás bolesti zbavil. Zároveň doporučím, jak předcházet opakovanému vzniku problému.

Dotek léčí, tak se přijďte rozmazlit. U mě se vám dostane pozorné péče.

850 – 2000 Kč

Mluví za mě

zkušenosti ostatních

Honza dělá naprosto skvostné masáže.

Zuzanka Pallas

Super masáž, individuální přístup, diagnostika problému a návrh možných řešení. Když holt někdo dělá něco, co ho opravdu baví, je to strašně vidět na celkovém přístupu ke klientovi a to je případ Leventu (Honzy)! 👍🙂

Tomáš Vařil

Prožila jsem s Levent krásný adventní víkend v krásném prostředí, které mě vybízelo k relaxaci a k uvědomění si sebe sama. Navíc se sešla skvělá parta lidí a naučili jsme se i základy thajské masáže 🙂

Zuzka Machalová

Masáž?

[email protected] | 650 816 948