Akční kemp slovinsko

Akční kemp Slovinsko

Canyoning, via ferrata, zip line, rafting, hydrospeed a další super aktivity. K tomu možnost vyrazit do okolní krajiny na tůru, nebo jen relaxovat u vody. Dokonalost v nádherném prostředí.

Na víkendových ferratách vždy v neděli roníme slzu a přejeme si zůstat déle. To až kýčovitě malebné prostředí, horská jezera, nádherné hory….no zkrátka to člověka nechce pustit domů. 
Proto jsem se rozhodl podnikat každou sezónu jeden až dva delší pobyty a to ve Slovinsku. Okolí a atmosféra jsou úžasné, lidé milí a možnosti sportovního vyžití nepřeberné. Pojeďte s námi na týden akce a dobrodružství. Vyzkoušíte si canyoning, ferraty, zip line a další. Bude i dost času na zpomalení a odpočinek. Bue to prostě skvělá dovolená.

Jak to probíhá

Odvezu vás na místo, ubytujeme se v kempu a prokládáme pohodu naplánovanými aktivitami. Vyzkoušíte si minimálně tři adrenalinové zážitky (pokud o to budete stát) a do toho dáme v případě zájmu i nějakou tůru po okolí.
Žádné speciální vybavení s sebou nepotřebujete, všechno pro vás mám. Cesta je společná, dodávkou.
Akční kemp je vhodný i pro děti. Všechny aktivity jsou dobrovolné a program si po dohodě můžete přizpůsobit vlastním preferencím. Všemi aktivitami vás budou provázet odborníci a dbát na maximální bezpečnost.

Udělám jako vždy maximum pro to, abyste si výlet užili a byli nadšení.

cena dle rozsahu

Léto 2021
již brzy

První termín akčního kempu ve Slovinsku bude plánován na začátek letních prázdnin.

Léto 2021
již brzy

Druhý termín akčního kempu ve Slovinsku bude plánován na konec letních prázdnin.

akční kemp slovinsko

vaše nej
dovolená

Pozor, á – akce!

[email protected] | 605 816 948