Služebníček

Osobní trénink

Skupiny pro ženy

Víkendové ferraty

Akční kemp Slovinsko

Masáže

Levent.cz

Můj přístup je lidský a jako takový – nedokonalý. Ale pracuji na sobě a daří se mi to. Mé služby se postupně vyvíjejí a zlepšují. V tréninku s klienty sbírám nové zkušenosti už víc jak 10 let.

Pokud jde o outdoor aktivity, co začalo jako zábava s kamarády na skalách, to pokračuje jako – zábava s kamarády na skalách. Ferratové víkendy, které organizuji se nesou stále ve stejně uvolněném duchu. Jasně, že jsem vyšperkoval detaily a jasně, že jsem přidal něco navíc. Máte na co se těšit.

Cvičení

Osobní trénink

Osobní trénink je jasná a očekávaná stálice každého osobního trenéra, že? Když sem doplním, že je můj přístup holisticko-fantastický, bude sdělení kompletní a jako přes kopírák. Já ale s lidmi nepracuji jako přes kopírák. Přesvědčte se sami.

1000 Kč / 1 lekce

Skupiny pro ženy 

Trénink pro ženy se stal neúmyslně skoro synonymem Levent.cz. Je pravda, že jsem vytvořil program, který cílí na komoru těm správným partiím a něžné pohlaví v mé tělocvičně převládá. A proč také ne, někdo to přece dělat musí. Dvakrát týdně vás povedu krok za krokem, výpad za výpadem.

3000 Kč / 1 měsíc

Outdoor

Akční kemp Slovinsko & via ferrata rakousko

Nejmladší nabídka Levent.cz. Víkendové ferraty jsou skvělé a pokaždé, když nastane chvíle návratu do Prahy, tak kňouráme, že bychom zůstali ještě týden.
Proto vznikl Akční kemp, nejméně týden v oblasti plné sportovního vyžití, zážitků a nádherné přírody.

cena v závislosti na rozsahu

Víkendové ferraty v Rakousku jsou již několik let oblíbenou letní kratochvílí ve službách Levent.cz. Krásné prostředí, čerstvý vzduch a osvěžující jezera. Výhodou je, že vám stačí víkend a chuť něco podniknout. Zbytek zařídím já. Odjezd v sobotu ráno a návrat v neděli večer.

3,570 Kč

Slyšte hlas lidu

Lépe bych se nepochválil

Všechno je jednou poprvé! S Leventem jsem byla na svém 1. jógovém pobytu, poprvé na ferratách a už teď se těším, co dalšího se vyvrbí. Poznávat a podporovat přesně takové lidi, co dělají věci opravdově, mě těší! Takže mohu jen doporučit!

Kateřina Zachová

Moje první ferraty a nemohl jsem si vybrat líp! Skvělá průprava, organizace i podpora + sranda od začátku do konce!

Michal Plápolák

Super masáž, individuální přístup, diagnostika problému a návrh možných řešení. Když holt někdo dělá něco, co ho opravdu baví, je to strašně vidět na celkovém přístupu ke klientovi a to je případ Leventu (Honzy)!

Tomáš Vařil

Levent.cz

[email protected]| 605 816 948